ERP Danışmanlığı

ERP Danışmanlığı

ERP Danışmanlığı

Thales Bilişim olarak projelerimizde %93 ile çok yüksek başarı oranına sahip olup, sektördeki yerimizi ve iddiamızı sürdürülebilir kılmak ve bu oranı daha iyiye taşımak için iş dünyasının dinamiklerinin gerektirdiği şekilde ve çoğu zaman sektörün ötesinde yaklaşımlar geliştirmeye devam ediyoruz.

Ön Hazırlık

Tecrübeli danışmanlarımız kontrolünde şirketinizde süreçlerinizi iyi bilensureci personel ve yöneticilerden oluşan bir proje ekibi oluşturarak işe başlıyoruz. Bir sonraki adımda oluşan ekip, proje hedeflerini belirlemesi ve hedefler doğrultusunda kaba proje planını oluşturuyor. Devamında projenin tüm şirkete anlatılmasını sağlıyor ve projeye başlıyoruz.

Analiz

Bu aşamada süreçlerinizi detaylıca inceliyor ve proje boyunca işletmenizde yaşanacak olumlu değişim noktalarını tespit ediyoruz. Öncelikle firmanızın iş akışlarını tekrar gözden geçiriyoruz ve yeni iş akışlarını oluşturmak üzere mevcut iş akışları üzerinde gerekli görülen iyileştirme ve sadeleştirme noktalarını tespit ediyoruz. Sonrasında ise hedefler doğrultusunda yeni iş akışlarınızı oluşturuyoruz.

Detaylı Planlama

Analiz aşamasından sonra danışmanlarımız öngörülen yeni akışlara göre tüm ihtiyaçlarınızı göz önünde tutarak detaylı bir plan hazırlıyor. Bu aşamada artık şirket olarak ihtiyaç duyacağınız özel modül ve yazılım geliştirme alternatiflerini de belirlemiş oluyoruz.

Uygulamaya Geçiş

Bu aşamada detaylı plan doğrultusunda sistemin uyarlanması için gerekli adımları atmaya başlıyoruz. Bunlar genellikle veri transferi, parametre tablolarının uyarlanması, son kullanıcı eğitimleri, ek yazılımların geliştirilmesi, modüler ve entegrasyon testleri gibi işlerden oluşuyor. Yine bu aşamada danışmanlarımız tarafından gerekli denetim ve destek sağlanıyor. Gerektiğinde değişen koşullara uygun yeni hedefler ve bunlara ilişkin çözümler üretilmeye devam ediliyor.

Projenin Tamamlanması

Plan dahilindeki tüm kilometre taşları tamamlandığında danışmanlarımız tarafından hazırlanan proje kapanış raporunda ulaşılan hedeflere ve sonuçların analizine yer veriliyor. Proje kapanışında ekip, yeni sistemin sağladığı yararları ve projenin sonuçlarını düzenleyeceği bir etkinlikle tüm şirkete duyuruyor ve tüm çalışanlar tarafından sistemin benimsenmesi sağlanıyor.

Destek

Başarılı bir kurulum ve entegrasyon sonrasında başarının devamının verilecek desteğin kalitesine bağlı olduğunun farkındayız. Destek sürecimizde sistem hatalarının giderilmesi, mevzuat değişikliklerinin aktarılması ve yeni versiyonların kurulumu gibi hizmetlerin tümünü destek anlaşmaları çerçevesinde düzenli olarak sunuyoruz. Projenin en başında olduğu gibi bu aşamada da danışmanlarımız değişen ve gelişen ihtiyaçlarınıza hızlı ve kesin çözümler üretmeye devam ediyor.