Canias ERP

Canias ERP

Canias ERP

İşletmenizin İhtiyacına uygun
projelendirme

Proje Yönetimi
ve Uygulama

Hedefimiz, ERP yazılımınızın şirket yapınıza göre uyarlanabilmesi ve
ihtiyaçlarınıza en yüksek verimle yanıt verebilmesi.

Canias ERP

Kazandırdıkları saymakla
bitmez

Zaman ve yerden bağımsız olun

CANIAS ERP yazılımı ile hiçbir ek yazılıma ihtiyaç duymadan Java uyumlu herhangi bir cihazdan ya da internet tarayıcısı üzerinden çalışabilirsiniz.

Teknik kısıtlardan kurtulun

CANIAS ERP yazlımı Java alt yapısı ile pek çok işletim sistemine ve veritabanına kurulabilir.

Karmaşadan kurtulun

CANIAS ERP şirketinizin tüm iş süreç verilerini tek bir yapı altında toplayıp, farklı yazılımlardan ve sistemlerden doğan karışıklığı önleyerek şirketinizi karmaşadan uzak bir şekilde yönetmenizi sağlar.

Hızlı ve etkin olun

CANIAS ERP kısa kurulum aşamasında iş akışlarınızı optimize ettikten sonra entegre yapısı ile veri girişini minimuma indirir ve işlerinizi hızlandırarak zamanınızı stratejik kararlara ayırmanıza imkan sağlar.

Yönetimi ele alın

CANIAS ERP farklı departmanlar arasında verilerin tam entegrasyonunu sağladığı için istediğiniz raporu istediğiniz anda eksiksiz ve güvenilir olarak size sunar.

Esneklik ve Mimari

CANIAS ERP mimarisinin temelinde TROIA IDE platformu bulunmaktadır. TROIA platformu, en basit hali ile CANIAS ERP'nin lüm gereksinimlerini karşılamak için geliştirilmiş bir programlama dilidir. TROIA ile istemci-sunucu etkileşimini ERP gereksinimlerine uygun olarak gerçekleştirebilirsiniz.

TROIA platformu, Java teknolojisi ile geliştirilmiştir. Bu sayede farklı işletim sistemleri (Linux, Windows, UNIX v.b.) ve sunucu mimarileri (32-bit, 64-bit, AS/400, v.b.) üzerinde çalıştırılabilir.

TROIA platformu, veritabanından bağımsızdır. CANIAS ERP, Oracle, Microsoft SQL Server, MySQL gibi veritabanı sistemleri ile kullanabilirsiniz.

TROIA platformu, farklı erişim seçenekleri sunar. CANIAS ERP sistemine, Java istemcisi, Web istemcisi, JSP connector (kendi Web arayüzünüz için) ve Web Servisleri (kendi istemciniz için) ile erişebilirsiniz. İstemciler sabit veya mobil terminaller olabilir.

TROIA platformu, ölçeklenebilirdir. TROIA Loadbalancer (yük dengeleyici) sayesinde CANIAS ERP birden fazla sunucu üzerinde çalıştırılabilir.

Seçim Yaparken

ERP seçiminizi yaparken işletmenizin süreçlerini sorunsuz şekilde ifade edebilmelisiniz. Kullanıcı etkileşiminde kendi terminolojinizle kullanılabilecek ve istediğinizde özgürce özelleştirip geliştirebileceğiniz bir platformu tercih etmelisiniz.

CaniasERP Modülleri

CMN

Ortak

ENV

Destekleyici

ETR

E-Dönüşüm

FIM

Finansal Yönetim

HRM

İnsan Kaynakları Yönetimi

LOG

Lojistik

PRM

Proje ve Üretim Yönetimi

STP

Stratejik Planlama